o nas

Jesteśmy profesjonalistami

którzy stworzyli „świat polskiego
menu“ oraz markę „Uczymy Auta
Polskiego“ w naszym kraju.

Zapoczątkowaliśmy ideę która zrodziła się w naszych głowach w roku 2003 borykając się z problemem braku polskiego języka w fabrycznych systemach nawigacyjnych. Nasza praca stanowi dla nas ogromną pasję a za razem umila na co dzień życie użytkownikom aut, pozwalając na łatwą komunikację ze skomplikowanymi systemami nawigacyjnymi. Posiadamy najbogatszą ofertę aktualizacji na polskim rynku . Większość programów dostępnych u konkurencji są najczęściej efektem naszej pracy.

Z całą pewnością jesteśmy najlepsi w tej dziedzinie

Określenia Polskie menu  i Uczymy auta polskiego osobno mogą brzmieć nieco tajemniczo. Pisane razem złudzeń nie pozostawiają. Tak, my naprawdę uczymy języka polskiego, a dokładniej – możemy sprawić, że fabryczna nawigacja w Państwa samochodzie będzie w języku polskim. Dotyczy to zarówno komunikatów ekranowych – a więc “Polskie Menu” – jak i głosowych. Lektor/lektorka w naszym języku ojczystym będzie Państwu przekazywać wszelkie informacje drogowe.

Nawigacja w samochodzie to wygoda podróżowania, a spolszczenie nawigacji to nieoceniony jej komfort. Polskie menu w naszym wykonaniu to również łatwość dotarcia do każdego celu na mapie.

navi-project

Nawigacjami fabrycznymi zajmujemy się od 2004 roku. Wszystko co tworzymy wykonujemy po to, aby ułatwić naszym klientom komunikację ze skomplikowanymi systemami nawigacyjnymi. Wychodząc naprzeciw oczekiwań naszych klientów stworzyliśmy możliwość aktualizacji oprogramowania z polskim językiem do fabrycznych systemów nawigacji.

Zajmujemy się także serwisem oraz naprawą urządzeń nawigacyjnych seryjnie montowanych w autach.

Zapraszamy Państwa do naszego serwisu w Łomży, działamy także mobilnie na terenie całego kraju dojeżdżając gratis. W Warszawie jesteśmy trzy razy w tygodniu lub na życzenie klienta

ul. Mickiewicza 27, 18-400 Łomża
kom.: +48 516 757 656
www.navi-project.pl